کانون مسجد حضرت رسول اکرم (ص)اسلام آباد

اخبار و رویدادهای مختلف روستا و مطالب مذهبی

کانون مسجد حضرت رسول اکرم (ص)اسلام آباد

اخبار و رویدادهای مختلف روستا و مطالب مذهبی

دوستان سلام این وبلاگ برای مسجد روستا ساخته شده و به مرور زمان تکمیل میشه.دوستان و هم ولایتی های عزیز ، برای ادامه کارنیاز به هم فکری و مشورت شما دارم و دوستانی که تمایل به گذاشتن مطلب دارند خصوصی بهم اطلاع بدن تا شرایط برای درج مطالب آنها فراهم بشه موضوع وبلاگ ، مطالب مذهبی ،فرهنگی و اخبار روستا می باشد . هر نوع خبری و مطلبی هست لطف کنید بهم اطلاع بدین باتشکر

برای تعجیل در فرج امام زمان صلوات

دنبال کنندگان ۲ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
نویسندگان

۴ مطلب در فروردين ۱۳۹۶ ثبت شده است

مجری طرح نیروگاه‌های اتمی بوشهر گفت: عملیات زیرسازی و خاک‌برداری دو واحد نیروگاه اتمی در بوشهر هر کدام به ظرفیت ۱۰۵۷ مگاوات آغاز شده که برای رسیدن به زمان فعال شدن نیروگاه واحد یکم ۱۰۸ ماه و برای واحد دوم ۱۲۸ ماه برنامه‌ریزی شده است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ فروردين ۹۶ ، ۰۷:۴۹
اصغر رجبی

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر گفت: در راستای مقاوم‌سازی و بازسازی واحدهای مسکونی روستایی و شهرهای زیر ۲۰ هزار واحد مسکونی، علاوه بر پرداخت وام‌های کم‌بهره، ۵ میلیارد ریال به صورت بلاعوض پرداخت می‌شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ فروردين ۹۶ ، ۰۷:۴۷
اصغر رجبی

به گزارش تنگستان نما، در منابع تاریخی پیش از دوره های افشاریه و زندیه، نامی از منطقه تنگستان دیده نمی شود، در دوره نادرشاه افشار، طایفه «دهداران» و «قائدان»، که بومی تنگستان بوده اند، به پاس خدماتی که به نادرشاه کردند، حکمرانی اهرم و خائیز را دریافت داشتند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ فروردين ۹۶ ، ۱۴:۱۸
اصغر رجبی
حرم منور رضوی از ابعاد و جنبه‌های مختلف معماری ایرانی و اسلامی دارای ارزش‌های شاخص و نمایان و ماندگار است.
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۶ فروردين ۹۶ ، ۱۴:۲۷
اصغر رجبی